Batıkaradeniz Akademi Besyo Kursu

Ferdi Durmaz
Çaycuma Gençlik ve Spor Şehir Stadyumu

ZONGULDAK /Batıkaradeniz Akademi Besyo Kursu

Her Öğrenci, Yeteneklerine Uygun Sınav Sistemi Uygulayan Batıkaradeniz Besyo Akademi'yi Tercih Ederek Kolaylıkla Üniversiteli Olabilir.

Spor Akademili Ve Spor Liseli Yaptığımız Yüzlerce Öğrencimiz Ve 7 Yıllık BATIKARADENİZ Besyo Akademi Olarak Her Zaman Olduğu Gibi Siz Öğrencilerimizin Yanındayız

Her Şeyden Önce Doğru Bilgilendirilmeyle, Gideceğiniz Kursu İyi Araştırıp, En İyisi İle Çalışmaya İhtiyacınız Var. Bunun İçin Tüm İmkanlarımızla Sizleri Şubemize Bekliyoruz. Antrenmanlarımızda :Hazırlık Evresinde Dağ Koşuları,Kum Antrenmanları,Kişiye Özel Antrenmanlar,Branş Antrenmanları Özel Programları Yer Almaktadır.

ANTRENÖR:
Ferdi DURMAZ.

Lisans Eğitimini Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulunda  Derece İle Girip Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmenliği Bölümünü Bitirerek Tamamlamıştır.Çeşitli Branşlarda Türkiye Şampiyonaların Da Sporcu Olarak Yer Almıştır.

6 Yıldan Uzun Bir Süredir Besyo Hazırlık Kursumuzda Antrenörlük Yapmaktadır.Wellnes,Yüzme,Badminton,Futbol Ve Tenis Antrenörüdür.

ANTRENÖR:
Erdem KABUKÇU

Eğitimini Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümünde Tamamlamış Olup Basketbol,Hentbol,Futbol Branşlarında Lisanslı Sporcudur.3 Sene Çeşitli Besyo Hazırlık Kurslarında Antrenörlük Yapmıştır. Wellness,Tenis,Yüzme,Curling Antrenörü Ve Yüzme Hakemidir.

ANTRENÖR:
Oğuzhan KABUKÇU

Eğitimine Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokuluna Devam Ediyor Olup Futbol Branşında Lisanslı Sporcudur Ve Badminton Antrenörüdür.