Çukurova Besyo Hazırlık Kursları

Muhsin AYDEMİR
ADANA /Çukurova

ADANA ÇUKUROVA BESYO HAZIRLIK

* KURSUMUZ HAKKINDA:

Adana Çukurova Besyo hazırlık 1999 yılında kurulup bu alanda faaliyetlerine başlamıştır.

Besyo Hazırlık Kursumuz 19 yıldır faaliyet göstermektedir kursumuzun ana hedefi insanlığa faydalı iş disiplinini ön planda tutan bireyler yetiştirmektir. Hedef ve ilkeleri sporculara doğru şekilde anlatırsak başarı kendiliğinden gelmektedir bizler bu doğrultuda birer köprü vazifesi görmekteyiz. Bu aileye layık her sporcumuz için antrenörden ziyade bir abi bir kardeş bir baba şefkatiyle görev yapmaktayız.

Türkiye haritasında yer alan tüm BESYO sınavlarına öğrenci hazırlamaktayız.

Bu hazırlıktaki yol haritamızı sporcularımızın sınav puanları,diploma notları ,kişisel sportif becerileri ve varsa sportif başarıları belirlemektedir

9 yılda rekorlar kırarak üniversite kazandırdığımız binden fazla sporcu ve alçak gönüllü duruşumuz en büyük başarı hikayemizdir.* ANTRENÖR KADROMUZ:

TERCAN IŞIK:
Çukurova üniversitesi BESYO mezunu olup 1999 yılından beri bu işe gönül vermiş bir antrenörümüzdür.

Ana branşı futbol olmasına rağmen voleybol, beach voley, tenis, masa tenisi ve dart branşlarına da hakim bir hocamızdır.

MUHSİN AYDEMİR:
Çukurova üniversitesi BESYO mezunu antrenörümüzdür ana branşı ve uzmanlığı hentbol olmasına rağmen futbol,atletizm, yüzme, futsal ve basketbol branşlarına hakim bir hocamızdır.