ABS Spor Akademisi Besyo Kursu

Anka Spor
Murat Reis Mahallesi Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi 34664 Üsküdar

İSTANBUL ABS SPOR AKADEMİSİ /BESYO HAZIRLIK KURSU


KURS HAKKINDA

Akademi Bilim ve Spor Merkezi olarak 25 yılın verdiği deneyimle Spor Akademisi ve ESYO giriş sınavlarının objektif, herkesin koşullarına uygun ve tutarlı yapıldığının bilincinde olarak sizleri üniversiteli olmaya davet ediyoruz.

Her öğrenci, yeteneklerine uygun sınav sistemi uygulayan Spor Akademisini tercih ederek kolaylıkla üniversiteli olabilir.

Spor Akademili ve Spor Liseli yaptığımız yüzlerce öğrencimiz ve 25 yıllık deneyimimizle Akademi Bilim ve Spor Merkezi olarak her zaman olduğu gibi siz öğrencilerimizin yanındayız.

Her şeyden önce doğru bilgilendirilmeyle, gideceğiniz kursu iyi araştırıp, en iyisi ile çalışmaya ihtiyacınız var. Bunun için tüm imkanlarımızla sizleri şubemize bekliyoruz.


ANTRENÖR KADROMUZ

Fatih AYDİNLİ

Eğitimini Marmara Üniversitesi 'nde devam ettiriyor.  2002 senesinden bu yana  profesyonel olarak karate branşıyla ilgileniyor. TKF'nin Milli Sporcusu ve 5 senedir ekibimizle çalışıyor.

Furkan AKTEMUR

Eğitimini İstabul Üniversitesi 'nde devam ettiriyor.  14 senedir profesyonel futbol oynuyor ve futbol kariyerine devam etmekte.  TFF'nin Milli Sporcusu ve 6 senedir ekibimizle çalışıyor.

Ömer ALTINÖZ

Eğitimini gelişim Üniversitesi 'nde devam ettiriyor. 11 sene profosyonel voleybol oynadı.  5 senedir performans ve gelişim liglerinde voleybol antranörlüğü yapıyor. u17 kız milli takımında alan antranörlüğü yapmıştır. 3 senedir ekibimizle çalışıyor.


ANTRENMAN BİLGİLERİ

Antrenmanlarımız içeriği öğrencilerimize özel yapacağımız ölçümler doğrultusunda ve tercih edeceği üniversitelere göre değişmektedir.

Öğrencilerimizi sınav günü en yüksek performans göstermesi gerektiği bilincinden hiç kopmadan ilk haftalarda haftanın 3-4 günü kondisyon ağırlıklı antrenmanlar yapmaktayız.

Tercih edeceği üniversitenin sınav gününe doğru antrenmanlarımızı sıklaştırarak haftanın 6 günü 3 günü çift antrenman olacak şekilde antrenman yapmaktayız.

Öğrencilerimizden talep edilen tüm BESYO ve Spor Akademilerine hazırlıyoruz